Individuální jídelníček

 

Prožíváte náročné období? Rádi by jste měli vhodný a dostatečný přísun živin?  

Chcete zhubnout? Nebo se naopak naučit jak jíst efektivně a udržet si tak ideální váhu?

Připravíme Vám výživově optimální menu s obměnami na celý týden.

Na základě dodaných podkladů vám připravíme vhodné menu, které bude přesně sestaveno pro vaši osobu. Zařadíme vhodné potraviny na základě vaší momentální životní situace. Jste ve stresu? Hledáte pouze inspiraci? Hledáte ideální složení živin? Potřebujete se zbavit visceralního tuku?

Pro koho:

Je v podstatě pro kohokoli, kdo chce změnit své stravování. Naučíte se připravovat vyvážená chutná jídla, která budou upravena přesně pro Vaše individuální potřeby. Pokud si nejste jisti, kde najít vhodné suroviny, můžete využít další z našich služeb např. společné nakupování. Případně další konzultace (kde najít vhodné sacharidy, jaké bílkoviny jsou vhodné? Kolik tuku, z jakých zdrojů apod.)

Co získáte:

  • Obdržíte vypracovaný individuální jídelníček na 7 dní (PO - NE). Z jednotlivých jídel (A - G) si budete vybírat podle vaší momentální chuti.
  • Pokud zrovna nebudete mít chuť na rýži, dáte si brambor, kuskus nebo jiné méně známe alternativy jako je quinoa. Všechna jídla budou vypočítána přesně Vám na míru.
  • Díky vhodným obměnám tak budete mít menu, které bude přesně vyhovovat vašim momentálním potřebám a chutím, ale přitom bude dodržovat váš cíl. (Hubnutí, Výživa, Udržení váhy)
  • Ke každé surovině jsou informace o množství v g/ml, ale také možnosti alternativní míry (lžičky, lžíce, hrníčky apod.) 

Prosím o vyplnění kontaktního formuláře níže, budete poté kontaktování přímo výživovým poradcem.

Ceník:

Jídelníček FULL MENU SAMPLE  
7 dní PO - NE (Snídaně, Přesnídávka, Oběd, Svačina, Večeře) x    
5 dní PO - PÁ (Snídaně, Přesnídávka, Oběd, Svačina, Večeře)   x  
Recepty se superpotravinami pro přirozené zdraví x    
Individuální (dle vašich cílů a metabolických informaci) x    
Dle bazálního metabolismu BMR   x  
Výběr receptů dle vaší momentální chuti x    
Varianty pro každé denní jídlo x    
CENA 2,450 Kč 650 Kč