Metabolické typy a individuální přístup ke stravování

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč vaše kamarádka Maruška hubne, září, je plná energie a vy ne? Vždyť jste se přece domluvily a dodržujete tu samou dietu...  Jó ta Maruška se ale má... Já se tu dřu a pořád nic..

Říká vám to něco?

STOP!!!!!!

Neustále se ve společnosti srovnáváme s ostatními lidmi. To už je úděl společenství. Avšak, kdo je chytřejší, nedá pouze na povrchní záležitosti. V případě zdraví a fitness osobních cílů jde totiž o vnitřní prostředí a o odlišnosti, které nás činí jedinečnými. Je to tak trochu paradox, protože motiv většiny lidí je vnější vzhled. Tedy to, že přibrali, že jim nesednou kalhoty, které nosily minulou sezonu a nebo se zkrátka cítí nepříjemně, protože ta paní v časopise vypadá sakra dobře a co já, všude samý bůček...

ZVOLTE CESTU VYŠŠÍCH CÍLŮ!

Nikdy se nesrovnávejte s ostatními osobami! Naše těla, náš organismus, náš metabolismus je naprosto odlišný a proto každému člověku na planetě bude vyhovovat strava složená odlišně.

Výživový poradce je osoba, která tato znamení a drobné odlišnosti hledá a na jejich základě pak vytváří individuální postup, tedy postup, který je vhodný jen a jen pro Vás. Toto hledání je součástí vstupní konzultace a vstupního dotazníku ZDE. Výživový poradce Vám pomáhá najít cestu k sobě, proto tak ráda hovořím o nalezení šestého smyslu ve výživě. Jedná se o cíl, ke kterému můžeme společnými silami dojít. Budete vědět co jíst, kdy a proč. Vaše tělo to bude vědět a samo si o to řekne.

     Výživový poradce Nutrinea pracuje s klienty na základě celostního přístupu, tedy  v hledáčku jsou Návyky, Psychika, Pohyb a samozřejmě Výživa.

Výše zmiňovaná srovnávání a dodržování všeobecných doporučení vedou bohužel jedině k rozčilení. Člověk si něco najde na webu, snaží se dodržovat, je pilný a plní přesně do puntíku. Dá do toho vše! Bohužel se žádný výsledek nedostává... A už to slyším: "To je zase hloupost, vrátím se zpět k tomu co už znám". Jiná osoba může zase nějaké výsledky mít, ale neví přesně v čem konkrétně (v jaké změně) to je. Většinou totiž v zápalu akce děláme více změn najednou a pak se do toho zamotáme a raději se vrátíme zpět k tomu co je nám notoricky známe. Např. Chleba s máslem a šunkou... To je důvodem, proč je Výživa nejvíce rozporuplný obor vůbec.

JSME ZKRÁTKA KAŽDÝ JINÝ.

I kdyby jste našli osobu, která je vám velice podobná, například vaše jednovaječné dvojče, tak i tam se budou potřeby lišit podle vnějšího prostředí, vašich zálib, koníčků, pohybových aktivit a aktuálního zdravotního stavu.

Také už Vás nebaví pořád dokola něco zkoušet? Chtěli by jste konečně přijít na to jak se stravovat, být zdraví a na vrcholu své výkonnosti?

Rádi by jste dosáhli těchto cílů?

  • Mít přiměřenou váhu a cítit se plni energie
  • Odstranit zažívací potíže, únavu a alergie
  • Posilnit imunitní systém
  • Překonat úzkosti, deprese a změny nálad

Vyzkoušejte ZDARMA test pro zjištění základního Metabolického typu. TEST ZDE.

Nebo si domluvte schůzku ZDE.

Test Metabolické typy je sestaven celosvětově uznávaným odborníkem v oblasti výživy a vůdčí osobností výzkumu metabolických typů Williamem Wolcottem.